MIKOŁAJKOWE ZMAGANIA SZACHISTÓW - 2019

MIKOŁAJKOWE ZMAGANIA SZACHISTÓW - 2019

MIKOŁAJKOWE ZMAGANIA SZACHISTÓW

                W dniu 7.12.2019 odbył się IV Memoriał szachowy im. Andrzeja Radziewicza. W tym roku, jak i w ubiegłych latach, frekwencja dopisała i wzięło w nim udział aż 111 zawodników. Nasz klub reprezentowali: Maciej Szeląg, Konstatny Kiryluk, Przemysław Kołodziejski, Maksymilian Frydrych, Szymon Fergiński, Aleksander Habza, Jakub Ostrowski, Stanisław Ostrowski oraz Gabriel Rojek. W turnieju rozegrano 7 rund w systemie szwajcarskim (kojarzenia par na podstawie ilości zdobytych punktów) tempem P'15, czyli 15 minut dla zawodnika na rozegranie całej partii. Najlepszym w zawodach okazał się Cyprian Mulawa z Chylic. Ukończył turniej z wynikiem 6,5 punktu z 7 partii. Drugie miejsce zajął Maksymilian Krogulski z Warszawy (6/7) a trzecie przypadło w udziale Janowi Baranowskiemu z Ład (6/7). Najlepszym zawodnikiem z Lesznowoli okazał się Konstanty Kiryluk, który ukończył zawody na 18 miejscu zdobywając 5 punktów. Drugim zawodnikiem z naszego klubu był Szymon Fergiński, który zdobył 4,5 punktu i ukończył zawody na 27 miejscu. Trzecie miejsce w klasyfikacji klubowej zdobył Maciej Szeląg kończąc zawody z dorobkiem 4 punktów z 7 partii i zajmując 42 pozycje w klasyfikacji generalnej. Z takim samym wynikiem zakończył zawody Przemek Kołodziejski, który ostatecznie zajął 52 pozycję. Tuż za nim (55 miejsce) z dorobkiem 3,5 punktu uplasował się Gabriel Rojek. Z dorobkiem 2 punktów zawody ukończyli Aleksander Habza, Jakub Ostrowski oraz Stanisław Ostrowski. Staś był również najmłodszym zawodnikiem tegorocznych zawodów i był to dla niego pierwszy turniej w życiu. Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Więcej informacji na temat polityki dostępne w zakładce Polityka Bezpieczeństwa.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny