Srebro Maćka !!!

Srebro Maćka !!!

JEST SREBRO!

                Ostatni turniej z cyklu Grand PRIX Chylice - Szachy Aktywne odbył się 2.06.2019 w Chylicach. Zawodnicy walczyli na dystansie 6 rund z tempem gry P'30. Wśród graczy znajdował się reprezentant naszego klubu - Maciej Szeląg, który w tych właśnie zawodach walczył o miejsce medalowe w swoim roczniku. Maciej zakończył zawody z dorobkiem 2 punktów, co trzeba uznać za dobry wynik biorąc pod uwagę, że prawie wszyscy przeciwnicy Maćka mieli wyższe kategorie szachowe od niego. W końcowej klasyfikacji turnieju Maciej osiągnął 16 pozycję. Taki wynik pozwolił mu również sięgnąć po srebrny medal w klasyfikacji roczników 2009/2010 oraz ostatecznie przywdziać srebrny krążek w całym Grand PRIX w tym roczniku.

Maćku, gratulacje!!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Więcej informacji na temat polityki dostępne w zakładce Polityka Bezpieczeństwa.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny