Turniejowe sukcesy Maćka

Turniejowe sukcesy Maćka

Turniejowe sukcesy Maćka

 

                07.10.2018 miał miejsce turniej z cyklu Gran Prix Chylice - Piaseczno w szachach Aktywnych (P15, czyli
15 minut dla zawodnika na jedną partię). W zawodach wzięło udział 27 zawodników z czego 21 już posiadało kategorię szachową. Każdy z zawodników rozegrał 6 partii w systemie szwajcarskim (zawodników dobiera się na podstawie ilości punktów, które zdobyli). W turnieju nasz klub reprezentował Maciej Szeląg, który zdobył 3 punktu
i zajął 18 pozycję. Taki wynik pozwolił mu również na zdobycie III miejsca w klasyfikacji roczników 2008 - 2009.

                Dwa tygodnie później Maciek wybrał się do Piaseczna, gdzie wziął udział w IV Piaseczyńskim Szachograniu dla dzieci do lat 12. W turnieju wzięli udział zawodnicy od II kategorii szachowej po graczy bez kategorii. Maciek na turnieju zdobył 2 punkty, czym potwierdził uzyskaną już IV kategorię szachową. Taki wynik pozwolił mu zająć
18 miejsce w klasyfikacji generalnej i 11 w klasyfikacji do lat 10.

                W listopadzie Maciej odniósł kolejny sukces na kolejnym turnieju z cyklu Grand Prix Chylice – Piaseczno
w szachach aktywnych. W zawodach wzięło udział 34 zawodników z czego 22 już posiadało kategorię szachową. Każdy z zawodników rozegrał 6 partii w systemie szwajcarskim (zawodników dobiera się na podstawie ilości punktów, które zdobyli). W zawodach Maciej Szeląg zdobył 3 punktu i zajął 16 pozycję. Taki wynik pozwolił mu również na zdobycie III miejsca w klasyfikacji rocznika 2009.

 

Gratulujemy Maćkowi i życzymy dalszych sukcesów!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Więcej informacji na temat polityki dostępne w zakładce Polityka Bezpieczeństwa.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny