III Memoriał im. Andrzeja Radziewicza

III Memoriał im. Andrzeja Radziewicza

III Memoriał im. Andrzeja Radziewicza

W dniu 1.12.2018 został rozegrany III Memoriał im. Andrzeja Radziewicza
w szachach.Zawody miały miejsce w nowo wybudowanej Szkole Podstawowej w Dawidach Bankowych. Głównymi organizatorami turnieju byli: Szkoła Podstawowa w Dawidach Bankowych,  Gminny Ośrodek Sportu w Raszynie, UKS Łady, UKS Lesznowola.
W zawodach wzięła udział rekordowa liczba uczestników, bo aż 109 reprezentujących kluby
i szkoły z Warszawy i okolic. Turniej rozgrywany był na dystansie 6 rund tempem P’20
(20 minut dla zawodnika). Z naszego klubu w zawodach wzięło udział aż 14 szachistów, byli to: Konstanty Kiryluk, Maciej Szeląg, Jagoda Amborska, Ignacy Amborski, Szymon Fergiński, Aleksander Habza, Przemysław Kołodziejski, Franciszek Laskus, Antoni Melnicki, Franciszek Mirkowski, Jakub Ostrowski, Gabriel Rojek oraz Antoni Wójtowicz. W zawodach zwyciężył Ryszard Ćwiek, który zdobył maksymalną liczbę punktów. Drugie miejsce również z kompletem punktów zajął Artur Grządka. Na trzecim miejscu z dorobkiem 5 punktów uplasował się Stefan Ćwiek. Najlepszym zawodnikiem z Lesznowoli okazał się Maciej Szeląg, który zakończył turniej na 24 miejscu z dorobkiem punktowym 4 z 6. Tuż za nim znalazł się Konstanty Kiryluk z takim samym wynikiem, choć gorszymi punktami dodatkowymi. Trzecim zawodnikiem z Lesznowoli okazał się Kajetan Zawadzki.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Więcej informacji na temat polityki dostępne w zakładce Polityka Bezpieczeństwa.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny