OBÓZ SPORTOWY 2023

OBÓZ SPORTOWY 2023

 

OBÓZ SPORTOWY HARASIUKI 2023

01.08-11.08.2023 r.

WYJAZD z parkingu pod szkołą w Lesznowoli (godzina wyjazdu zostanie przekazana później)

CAŁKOWITY KOSZT OBOZU 2330                    

Wpłaty dokonujemy na konto indywidualne wygenerowane z systemu, które otrzymają Państwo na adres e-mail.

 

Ośrodek Wypoczynkowo-Sportowy „Mono Tennis Camp”, 37-413 Harasiuki 95D, tel. 602-369-235. www.mono.com.pl . Świetlica i stołówka na miejscu. Obok boiska do piłki siatkowej, nożnej, ścianka wspinaczkowa, basen, kort tenisowy, sala multimedialna, hala sportowa 3 sektorowa oraz inne atrakcje. Cena obejmuje noclegi, całkowite wyżywienie - śniadanie, obiad i deser oraz kolację, transport autokarowy, program sportowy i treningowy, opiekę pedagogiczną oraz pielęgniarską, ubezpieczenie NW.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Więcej informacji na temat polityki dostępne w zakładce Polityka Bezpieczeństwa.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny